В День поцілунків Анатолій Анатоліч показав фото зі свого гавайського весілля

 Анатолій Анатоліч показав фото зі свого гавайського весілля
http://vklybe.tv/

Дивіться, як ведучий програми Сніданок з 1+1 та його дружина святкували гавайське весілля.

Поділитися:

5 причин, чому цілуватися корисно для здоров’яЗразковий татусь та люблячий чоловік Анатолій Анатоліч організував справжнє свято для своєї дружини. Ведучий програми Сніданок з 1+1 привітав кохану з Днем народження, влаштувавши гавайське весілля.

Анатолій Анатоліч та дружина Юлія узаконили свої відносини й поїхали в Париж. Через 5 років закохані таки відзначили урочисту подію.

Дружина Юлія на своїй сторінці у Facebook зізналася, що цьогорічний День народження був найкращим у її житті.

Мій коханий влаштував справжній сюприз. Це було наше гавайське весілля. Я не знаю, як висловити захоплення, скажу лише, що я дуже щаслива, - написала дружина Анатолія Анатоліча.

Анатолій Анатоліч закликає представників сильної статі робити дружинам сюрпризи. Ведучий переконаний, що варто нагадувати один одному про те, що ви чоловік і дружина. Потрібно нагадувати про стосунки, почуття, адже це можливість закохуватися ще і ще раз.

Анатолій Анатоліч порадив чоловікам бути більш винахідливими. 

Юлі складно робити сюрпризи, від неї нічого не приховаєш, тому я задумав сюрприз в сюрпризі. Я зібрав наших спільних друзів, потім хлопці допомогли дістати весільну арку, яка була захована від Юли. Пізніше ми біля неї обмінялися намистом зі справжніх троянд. Це було чудово, - поділився ведучий.

Крім того, зірка 1+1 додав, що зараз гавайські намиста носять їхні із Юлею донечки Аліса і Лола. 

Дивіться зворушливі та сповнені коханням фото з весілля Анатолія Анатоліча.

Новини по темі