В ефірі 1+1 лицарі проміняли коней на тістечка
![В ефірі 1+1 лицарі проміняли коней на тістечка В ефірі 1+1 лицарі проміняли коней на тістечка](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
У новому проморолику "Великий пекарський турнір" змусив бородатих сміливців місити тісто та прикрашати пироги малинкою.
В ефірі 1+1 мужні лицарі покидали свою зброю та стали до плити, щоб пекти тістечка і тортики. Таким чином вони теж долучилися до кулінарного шоу "Великий пекарський турнір", що стартує незабаром.
У новому промовідео бородаті сміливці завзято місять тісто, прикрашають пироги малинкою та з блаженними обличчями милуються власними кулінарними шедеврами.
На відео можна розгледіти декорації проекту. Також видно, що у кожного учасника "Великого пекарського турніру" буде власне робоче місце і окрема плита.
Нагадаємо, "Великий пекарський турнір"оголосив конкурс для глядачів. Глядачі, які сфотографують власну випічку та викладуть фото в Instagram, мають можливість отримати подарунок від суддів проекту.
"Великий пекарський турнір" - це найдобріша кулінарна битва. У проекті змагаються 12 учасників, які не є професійними кулінарами. Випічка - це улюблена справа, що робить їх по-справжньому щасливими. Переможець отримає сертифікат на навчання у найпрестижнішій школі кулінарного мистецтва Le Cordon Bleu London.