В Україні стартувала інформаційна кампанія проти аварій на дорогах
![В Україні стартувала інформаційна кампанія проти аварій на дорогах В Україні стартувала інформаційна кампанія проти аварій на дорогах](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/359/007/66fa86fc3df1df91905c230a1219bb5e.jpg)
Вона допоможе вберегти учасників дорожнього руху від аварій.
Компанія Total Україна приєдналася до соціальної освітньої кампанії «Стривай!», яку озвучив DZIDZIO. Програму запустила Національна програма щодо попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді Traffic Challenge. Її головна ціль - вберегти учасників дорожнього руху від аварій.
Кампанія складається із 5-ти анімаційних роликів, які вказують на причини загибелі людей на дорогах. Наталія Твердовська, менеджер компанії Total Ukraine стверджує:
Кожні три хвилини відбувається ДТП. Це страшна статистика. Україна на першому місці за кількістю смертей в ДТП у всій Європі. Саме тому ми приєдналися до проекту «Стривай!». Для нашої компанії - це не тільки корпоративна відповідальність, а й ДНК нашого бренду.
Серед факторів ризику руху на дорогах, які відображені у відео проекту «Стривай!», є перевищення швидкості, ігнорування ременів безпеки, водіння в нетверезому стані, відсутність шоломів в мотоциклістів і спеціальних сидінь для дітей.
Ролики кампанії будуть поширюватися в кінотеатрах, на телебаченні та інтернет-ресурсах.