Ведуча "Хочу у ВІА Гру" опублікувала фото з двійником
![Ведуча "Хочу у ВІА Гру" опублікувала фото з двійником Ведуча "Хочу у ВІА Гру" опублікувала фото з двійником](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Віра Брежнєва показала шанувальникам сімейну світлину.
У 33-річної співачки та ведучої Віри Брежнєвої три сестри: старша Галина і молодші двійнята - 29-річні Настя і Віка. Віка та Віра завжди вражали оточуючих своєю схожістю.
Співачка зізналася в інтерв'ю "КП", що насправді за характером вони зовсім різні:
"Нас об'єднує те, що ми любимо і дбаємо один про одного, як будь-яка сім'я. Одна сестра живе в Греції. Друга - в Росії. Третя - в Україні. Старша сестра Галя - спортсменка, кандидат у майстри спорту з художньої гімнастики. Молодша, Настя, - зразок дружини, берегині вогнища. А Віка - майстер на всі руки. Вона у нас стильна, модна, сучасна. Встигає все. І чоловікові допомогти, і за будинком стежити, і сестрам увагу".
Дивіться "Хочу у ВІА Гру" у будні, об 11:15, на "1+1".