Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Ведучі "1+1" складуть компанію Максиму Галкіну на "Crimea Music Fest"

1+1
Ведучими концертних вечорів Міжнародного музичного фестивалю "Crimea Music Fest - 2012" в Ялті станут

Ведучими концертних вечорів Міжнародного музичного фестивалю "Crimea Music Fest - 2012" в Ялті стануть обличчя телеканалу "1+1" та ведучі проекту "Голос країни" Катерина Осадча та Андрій Доманський.

Разом з московським колегою - телеведучим, артистом, пародистом Максимом Галкіним, українські Катя та Андрій запросять гостей залу "Ювілейний" і багатомільйонну глядацьку телеаудиторію на три літні вечори біля Чорного моря.

Перший концертний вечір фестивалю за допомогою оригінальних сценічних технологій перенесе глядачів у різні країни і континенти. Ведучі вечора - Катя Осадча та Максим Галкін.

Зірками другого вечора "Crimea Music Fest - 2012" стануть виконавці, які заявили про себе у вокальному шоу "1+1" "Голос країни" та інших програмах. Ведучі - Андрій Доманський і Максим Галкін.

Третій телевізійний вечір фестивалю стане символічним. "До побачення, літо!" - Слідом за Аллою Пугачовою ці рядки з її пісні скажуть гості та учасники музичного дійства 31 серпня. Фінальний концерт на березі Чорного моря стане пісенним спогадом про літо.

Офіційний партнер "Crimea Music Fest - 2012" - телеканал "1+1".

Офіційне радіо фестивалю - "Русское радио" в "Україні".

2012-07-17
Топ новини
Новини
Новини