Ведучий "1+1" зробив подарунок дружині мера (ФОТО)
![Ведучий "1+1" зробив подарунок дружині мера (ФОТО) Ведучий "1+1" зробив подарунок дружині мера (ФОТО)](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Руслан Сенічкін відкрив у Львові свою кухню.
Руслан Сенічкін відкрив у Львові свою кухню. Щоправда, тільки на час проведення Форуму видавців.
Як ми вже писали, ведучий зараз перебуває у місті Лева, де і влаштував свій кулінарний майданчик. Сьогодні на "Сніданок" до Руслана завітала дружина мера Катерина Садова з синами. У родині мера читати люблять, про що свідчить велика бібліотека: від дитячої літератури для наймолодших до філософських книжок для батьків. Тепер вона поповнилася ще однією книжкою, яка стане у пригоді господині великої родини – "Сніданки для дітей", адже кожного ранку їй доводиться готувати сніданок на п'ятьох парубків та чоловіка.
Придбати таку книжку та обмінятися досвідом з народним кулінаром особисто львів'яни зможуть вже сьогодні. Зустріч Сенічкіна з родинами та дітлахами, ґаздами та ґаздинями відбудеться у Палаці Мистецтв біля фірмового стенду "1+1" з 15:00 до 18:00.