Анатолій Анатоліч розповів про свій ідеальний сніданок
![Анатолій Анатоліч розповів про свій ідеальний сніданок Анатолій Анатоліч розповів про свій ідеальний сніданок](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Анатоліч став одним з п'яти зіркових героїв у спеціальному гастроно-мічному проекті.
Анатоліч став одним з п'яти зіркових героїв у спеціальному гастрономічному матеріалі нового номеру видання "Аirport" і розказав про свої кулінарні вподобання.
На думку Анатоліча, сніданок має бути не тільки смачним, а й поживним. Свій ранок він зазвичай починає вівсянкою з бананами, інколи може собі дозволити шоколад. З напоїв віддає перевагу воді, каві, а чай п'є лише зрідка.
Улюблених страв дуже багато, як української, так і різних національних кухонь. Анатоліч любить відкривати для себе традиційні страви різних культур:
"Недавно я зробив гастрономічне відкриття - спробував "окрошку" з ананасами. Виявилось, дуже смачно!"
Ведучий зізнався, що обожнює солодке, але часто собі його не дозволяє. Якщо і піддається спокусі, то обов'язково компенсує ці калорії у спортзалі.
За його словами, найсмачніша сімейна страва - це український борщ, який варить його дружина. Проте, каже, що відкрив для себе рецепти свого колеги Руслана Сенічкіна, зокрема, запечені сирники. Анатоліч сподівається також освоїти варіанти дитячого меню з другої Руслано-вої книжки "Сніданки для дітей".
Які ще Анатоліч має гастрономічні вподобання? І від чого практично не може відмовитись? Читайте на сторінках "Airport".