«Чергова спроба себе виправдати»: ведучий Максим Сухенко відреагував на інтерв'ю Потапа Дудю та розповів, як протистояти інформаційній агресії росіян

Ведучий Загубленого світу Максим Сухенко відреагував на інтерв'ю Потапа Дудю
Facebook/Максим Сухенко
Поділитися:

Ведучий Максим Сухенко розповів про виклики інформаційної війни та поділився порадами, як протистояти російській пропаганді.

Від початку повномасштабного вторгнення інформаційна війна зазнала значних змін. Про це розповів продюсер і ведучий програми Загублений світ (2+2), новий сезон якого стартує 17 лютого о 17:15, та марафону Єдині новини Максим Сухенко в розмові з УНІАН.

Зокрема він прокоментував інтерв'ю Потапа Дудю, яке активно поширилося в соціальних мережах та знову зосередило увагу суспільства на російському контенті.

«Я не дивився це інтерв'ю. У мене немає три з половиною години зайвого часу, щоб витрачати його на речі, які не принесуть жодної користі і точно не збагатять мій світогляд. Прочитав коротко про це, зрозумів, що це чергова спроба себе виправдати. Більше нічого я там не побачив. Взагалі не розумію, навіщо це тягнути в наш інформаційний простір, як і будь-який російський контент. Є дуже багато цікавих авторів, програм, фільмів, стендаперів американських, європейських… Для мене особисто «хороші рускі» воюють проти Путіна, решта – імперці, яких я категорично викреслив зі свого життя. І нічого не втратив», — зазначив Максим.

Сухенко вважає, що українці стали вразливішими до тригерних тем. І ворог з радістю використовує це для руйнування України зсередини.

«Російські пропагандисти, на жаль, вчать українську ментальність. Вони зрозуміли, що не треба нічого придумувати, треба бити по болючих місцях: корупція, справедливість, якась чергова зрада. Вони використовують емоційну нестабільність суспільства, виснаженого війною», — пояснив Сухенко.

Ведучий поділився порадами, як не піддаватися на маніпуляції й розрізняти інформаційні вкиди:

«Я раджу в будь-якій новині шукати першоджерело, з’ясовувати, що це за джерело, яке це видання, можна йому довіряти чи це чергова російська помийка. Це легко можна перевірити за кілька хвилин в телефоні. Брати до уваги думки фахових експертів у конкретних галузях, а не тих, хто "знає" відповіді на всі запитання. Не довіряти яскравим емоційним заголовкам».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зворушливі фото чи інформаційна пастка: експерт пояснив, як фейкові картинки в соцмережах впливають на наше мислення та емоції

Новини по темі
Всі новини