"Величне століття. Роксолана": українські актори поділилися складнощами озвучування

"Величне століття. Роксолана": українські актори поділилися складнощами озвучування

Актриса, яка озвучує Хюррем у серіалі "Величне століття. Роксолана", зірвала голос під час пологів героїні.

Поділитися:

Актриса Юлія Перенчук, котра озвучує головну героїню серіалу "Величне століття. Роксолана", розказала про особливості роботи над серіалом. Виявляється, найскладнішою сценою для неї були пологи Хюррем. Так під час перших пологів Роксолани українська актриса зірвала голос.

"У мене п'ятеро дітей, тобто п'ять разів я народжувала, - сміється Юлія. - Кожні наступні пологи були все простішими. Але перші далися найважче. До цього я вже "народжувала" в декількох фільмах, однак так жорстко, як це відбувається у серіалі "Величне століття. Роксолана", ще не було".

Юлія віддає належне акторським талантам Мер'єм Узерлі, яка так майстерно зіграла усі жіночі страждання. Проте озвучуючи цей момент, Перенчук пошкодила голос.

"Мер'єм Узерлі так вражаюче це зіграла! Вона спітніла, вона кричала... І я, звичайно, зірвала собі голос після цих "пологів", - розповідає Юлія. - Але загалом все відбулося чудово і усі разом дружно ми "народили".

Раніше актор Михайло Жонін, котрий озвучує Сулеймана зізнався, що у нього також було кілька складних моментів - і все через експресію, з якою грає турецький актор.

"Халіт Ергенч, котрий грає Сулеймана - хороший актор, не сперечатимусь. Проте в деяких місцях наші турецькі колеги переграють, напервно, через свій південний темперамент. І в деяких моментах мені було трохи складно зробити так, щоб це все органічно прозвучало - з тими шаленими очима і криками, які в них відбуваються", - розповідає Михайло Жонін.

Нагадаємо, скора на 1+1 стартує 3 сезон улюбленого серіалу "Величне століття. Роксолана". У ньому буде 20 серій: у Сулеймана з'явиться нова кохана, а у Хюррем - нова суперниця.

Нещодавно канал 1+1 показав журналістам, як відбувається озвучування серіалу. Так султана Сулеймана озвучує актор Михайло Жонін, а Роксолана в Україні говорить голосом тендітної акторки Юлії Перенчук.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю