Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Величне століття. Роксолана: Як розвиватимуться події

Вмираючи, Ефсун відкриває Мустафі план Хюррем. Переговоривши з сином, Сулейман пропонує дружині довести справою свою невинність. Тим часом Валіде втручається в особисті проблеми дочки. Нігяр-калфа дізнається відразу дві шокуючі новини.

Пн, 57с.: Валіде дізнається про подвійне життя зятя

Вмираючи, Ефсун відкриває Мустафі план Хюррем. Переговоривши з сином, Сулейман пропонує дружині довести справою свою невинність. Тим часом Валіде втручається в особисті проблеми дочки. Нігяр-калфа дізнається відразу дві шокуючі новини. Мустафа, бачачи марність одних методів боротьби з Хюррем, приступає до інших, більш надійним. А Валіде дізнається про подвійне життя свого зятя.

Вт, 58с.: Ібрагім-паша зрадив султана!

Новина про зраду Ібрагіма-паші підриває здоров'я Валіде. Гюльшах налаштована допомогти своїй пані. Дайе, дізнавшись про те, що трапилося, намагається проникнути в палац, щоб побачити і підтримати Валіде. Хюррем шукає справедливості в покоях Султана. А Фатма вирішує втілити свій задум і назавжди позбутися від суперниці.

 Ср, 59с.: Валіде при смерті: хто її замінить?

Сулейман намагається з'ясувати, що стало причиною нинішнього стану його матері. Тим часом оголошена кандидатура, яка буде виконувати обов'язки Валіде. Сулеймана відвідує Іскандер зі скаргою на Ібрагіма-пашу. Коли Гюльшах за допомогою золото намагається вирішити свої проблеми, Фатма знаходить вихід із становища. Тим часом Мустафа офіційно отримує посаду губернатора провінції Маніси.

 Чт, 60с.: Хюррем розправиться з Махідевран

Шукаючи заступництво пані, Гюльшах має намір за будь-яку ціну розповісти їй важливу новину. Мустафа засмучений, коли дізнається що відбуває в провінції без матері. Тим часом Хюррем дає добро на здійснення плану проти Махідевран. І коли Хатідже стає свідком жахливого вчинку, вона вимагає негайного правосуддя. А на зборах Дивану Султан оголошує про наміри виступити військовим походом та раз і назавжди приборкати бунтівників.

 Пт, 61с.: Махідевран готує Слейману нову наложницю

Хюррем вислуховує умови несподіваної для неї людини. Великий Візир незадоволений помічником, якого призначить йому Падишах. Махідевран вирішує показати, хто господиня гарему і готує для Сулеймана наложницю. Коли відданий Хюррем євнух залишає палац, вона обережно з'ясовує, на чиєму боці Сюмьбюль-ага. А, зважаючи на те, що в стані Валіде поліпшення, Султан стурбований сном, вирішив поділитися ним зі своїм молочним братом. Гюльфем отримує високе призначення. А між тим Топкапи дізнається трагічну звістку.

2013-01-10
Новини
Новини