"Великий пекарський турнір" покинули одразу двоє учасників
!["Великий пекарський турнір" покинули одразу двоє учасників "Великий пекарський турнір" покинули одразу двоє учасників](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Медсестра та поет більше не змагаються за звання найкращого пекаря України.
У 5 серії "Великий пекарський турнір" перетворився на справжню драму. Одразу двоє учасників припинили участь у змаганях.
Медсестра Олеся Панова та сільський поет Володимир Мелех стали найслабшими пекарями тижня. Тож судді прийняли сенсаційне рішення - відправити додому тих, хто їх більше не дивує.
А зіркою тижня стала 16-річна школярка Женя Пригородова. Особливо суддів вразив її торт-корона у фіналі серії.
Торт вийшов настільки смачним та стильним, що журі пробачило дівчині навіть провал під час попереднього конкурсу - випіканя пахлави.
"Ви пробачте, - звернувся до учасників Серж Маркович, - але якось вам потрібно було життя ускладнити"
Сербський шеф-кухар захотів, аби учасники спекли пахлаву за традиційним рецептом. Його складність - у використанні спецій. Виявляється, в класичну пахлаву додаються шафран та троянда. Саме ці спеції надають щільній за структурою пахлаві легкого смаку.
Нагадаємо, нещадовно "Великий пекарський турнір" встановив у Києві найреалістичніший пам'ятник тістечку. В Інтернеті триває конкурс на найкраще фото закоханих біля нього. Автори трьох найбільш оригінальних знімків отримають подарунки від 1+1.