Віктор Павлік розказав, як його "вербували" на Антимайдан - "Сніданок з 1+1"
![Віктор Павлік розказав, як його "вербували" на Антимайдан - "Сніданок з 1+1" Віктор Павлік розказав, як його "вербували" на Антимайдан - "Сніданок з 1+1"](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Співак Віктор Павлік підтвердив, що за виступ на Антимайдані музикантам пропонували гроші.
Про це Віктор Павлік розказав в ефірі "Сніданку з 1+1".
"Немає диму без вогню. Щось таке подібне було, - підтвердив музикант. - Але сказати на 100%, що саме це було за запрошення, не можу. Хай це залишиться таємницею. Я тільки єдине хочу сказати, що я з народом, я з Україною".
Нині співак готується до сольного концерту, який незабаром відбудеться у палаці "Україна". "Сніданок з 1+1" підготував для нього сюрприз, записавши відеозвернення сина Олександра.