Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Віктор Павлік розказав, як його "вербували" на Антимайдан - "Сніданок з 1+1"

1+1
Співак Віктор Павлік підтвердив, що за виступ на Антимайдані музикантам пропонували гроші.

Співак Віктор Павлік підтвердив, що за виступ на Антимайдані музикантам пропонували гроші. Надходила подібна пропозиція і до нього, проте він відмовився.

Про це Віктор Павлік розказав в ефірі "Сніданку з 1+1".

На запитання ведучих, чи правдиві чутки про те, що співакові пропонували гроші за виступ на Антимайдані, Віктор Павлік відповів ствердно.

"Немає диму без вогню. Щось таке подібне було, - підтвердив музикант. - Але сказати на 100%, що саме це було за запрошення, не можу. Хай це залишиться таємницею. Я тільки єдине хочу сказати, що я з народом, я з Україною".

Віктор Павлік сказав, що він підтримує людей, які стоять на Євромайдані. На початку акції протесту він часто бував на Майдані, спілкуався там з людьми і навіть грав із протестувальниками у футбол.

Нині співак готується до сольного концерту, який незабаром відбудеться у палаці "Україна". "Сніданок з 1+1" підготував для нього сюрприз, записавши відеозвернення сина Олександра.

Павлік-молодший похвалив батька за мужність і сказав, що збирати зал палацу "Україна" у такі непрості часи, які переживає держава, це дуже відповідальний вчинок.

2014-02-04
Топ новини
Новини
Новини