Володимир Гришко готується до "Битві хорів" в басейні

Володимир Гришко готується до "Битві хорів" в басейні

До старту проекту "Битва хорів" на каналі 1+1  залишилося зовсім небагато, і зараз учасники та їхні зіркові наставники використовують кожну вільну хвилинку для репетицій

Поділитися:

До старту проекту "Битва хорів" на каналі 1+1  залишилося зовсім небагато, і зараз учасники та їхні зіркові наставники використовують кожну вільну хвилинку для репетицій.

Так, днями Володимир Гришко зі своїм хором провели репетицію ... в басейні. Виявилося, підопічні Володимира на проекті "Битва хорів" - київський хор - вирішили провідати свого наставника під час його підготовки до іншого проекту каналу - шоу "Вишка".

"Ми вирішили підтримати нашого тренера, прийшли до нього в басейн в однакових футболках з логотипом "Битви хорів", і подарували йому футболку з написом "Маестро". Володимир запропонував нам спробувати себе в стрибках у воду. Це страшно, але на очах у дівчат і нашого наставника ми не могли відмовитися", - зізнаються учасники хору Володимира Гришка.

Після цього наставник і його команда прямо в басейні провели репетицію для "Битви хорів" - виконали композицію, яку готують для перших ефірів.

"Я не очікував побачити своїх хлопців у басейні. Це була їх ідея - вони знають, що зважаючи на мій щільний графік, мене дуже важко зловити, і тому приїхали на тренування", - зізнався Володимир Гришко.

"Хлопці вручили мені футболку з номером і вирішили залишитися на стрибках. Як їх педагог, я не міг впасти обличчям в бруд. У той день я вперше працював на п'ятиметрової вишці, мені потрібно було виконати стрибок головою вниз. Хлопці мене підтримали, і все вийшло на вищому рівні. Хочу сказати, що я задоволений своїм хором, мені здається, що я починаю їх любити. Вони всі чудові талановиті хлопці і я зроблю все можливе, щоб вони дійшли до фіналу".

Наскільки хороший хор вдалося зібрати Володимиру Гришко - дізнаємося вже наприкінці жовтня. Тим часом, ходять чутки, що Ірина Білик настільки задоволена своїм хором, що готова задіяти його для можливої участі в "Євробаченні".

Нагадаємо, "Битва хорів" - українська версія всесвітньо відомого формату Clash of the choirs. Битися на сцені між собою будуть 8 хорів, по 15 учасників у кожному. До перемоги їх поведуть зоряні наставники - ними стали виконавці, визнані в Україні, Росії і за кордоном: Алессандро Сафіна, Володимир Гришко, Руслана, Олег Скрипка, Ірина Білик, Злата Огневич, Гарік Кричевський та Наталія Гордієнко.