Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Володимир Зеленський складе гумористичну карту України

Володимир Зеленський складе гумористичну карту України
На кілька днів Одеса перетворилася на притулок гумористів різних мастей

На кілька днів Одеса перетворилася на притулок гумористів різних мастей повідомляє "КП в Украине". Сюди з'їхалися стендапери, гравці КВК і просто приколісти з усієї України, щоб узяти участь у зйомках нового телепроекту (по суті - першого чемпіонату країни з гумору) - "Ліга сміху".

На нашому ТБ давно не було нічого схожого. А практично єдиний майданчик, де українські гумористи могли реалізувати себе, - це російський КВК або Comedy Club. Але у сусідів свої жарти, які нас зараз не дуже радують. Українська ліга КВК зайшла в якийсь глухий кут, на ТБ їх показувати перестали, а це ж був головний стимул.

За словами одного з ініціаторів "Ліги сміху" Андрія Чивуріна, телеканали довго не йшли на контакт, розуміючи, що такі проекти будуть лише подобою КВК:

"Керівники каналів казали - мовляв, якщо ви придумаєте новий формат цього руху, тоді й обговоримо, - розповідає Чивурін, який довгі роки був редактором вищої ліги КВК у Москві, а тепер повернувся на батьківщину. - І коли ми придумали нову форму, канал "1+1" відразу ж сказав "Так". Я думаю, це буде здорово. На наших очах створюється щось нове, народжується щось таке тепле й домашнє, близьке, українське".

Ведучим першого сезону став Володимир Зеленський (він також один із творців проекту), який зізнався нам, що дуже хоче посидіти в кріслі судді:
"Я хочу передати хлопцям і дівчатам свій досвід, разом із ними придумувати жарти, допомагати. Адже в нашому проекті журі – це не просто судді, які ставлять оцінки. Це тренери, які вестимуть свої команди до перемоги, разом із ними придумуватимуть номери, переживатимуть, виступатимуть".

Представляючи членів журі, Зеленський сказав: "Критерії відбору суддів були простими - красиві люди, прекрасне почуття гумору і... Потап". У суддівських кріслах, крім останнього, сидітимуть Юрій Горбунов, Сергій Сивохо, Олена Кравець, Антон Лірник та Ігор Ласточкін.

6 членів журі - це не просто судді, а майбутні тренери. Кожен із них відбере по дві команди, з якими й працюватиме надалі. Судді не показують картки з оцінкою, як у "КВК". Якщо команда подобається, то член журі встає з крісла, показуючи своє бажання працювати з тим чи іншим колективом.

На перший чемпіонат України з гумору з'їхалося 17 команд з різних регіонів. З їхніх жартів можна складати якусь гумористичну карту країни, все ж таки манера жартувати у гумористів зі Львова та Запоріжжя відрізняється. Але смішно виходить у всіх.

Для більшості команд "Ліга сміху" - це не просто фестиваль, а якийсь домашній "двіж", де зустрілися старі друзі та знайомі. Практично всі учасники знають одне одного не перший рік - давно варяться в загальному казані під назвою "гумор".

Дивіться перший випуск "Ліги сміху" ввечері 28 лютого на каналі "1+1".

2015-02-26
Більше новин