Я так живу. Віталій Козловський
![Я так живу. Віталій Козловський Я так живу. Віталій Козловський](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Його називають "закоханим Шекспіром української естради". Але у кого він здатен закохатися насправді? Яку жінку шукає? І чи відповіла йому взаємністю Брітні Спірс?
Його називають "закоханим Шекспіром української естради". Але у кого він здатен закохатися насправді? Яку жінку шукає? І чи відповіла йому взаємністю Брітні Спірс?
Герой чергового випуску програми "Я так живу" - кумир юних дівчаток та їхніх мам Віталій Козловський. Співак зустрінеться з ведучою Валерією Ушаковою у найбільш знаковому для себе місці столиці.
З капелюхом у руках згадає, як починалася його кар‘єра. І дасть відповіді на усі, навіть найбільш провокаційні, питання. Зізнається, скільки жінок у нього було, і чому "не склалося" з моделлю Мариною Хорольською. Поділиться враженнями від зйомок в еротичних сценах. І виконає свою улюблену пісню. А ще - розповість, як співав у туалеті, як готував борщ на острові в Індійському океані, які має шкідливі звички, і як ледве не попрощався зі своїм життям.