Я так живу. Влада Прокаєва
![Я так живу. Влада Прокаєва Я так живу. Влада Прокаєва](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
1995-го вона стала "Міс Україна". Тепер вона – бізнесвумен, меценат. Героїня чергового випуску програми "Я так живу" - елегантна Влада Прокаєва.
1995-го вона стала "Міс Україна". Тепер вона – бізнесвумен, меценат. Героїня чергового випуску програми "Я так живу" - елегантна Влада Прокаєва. Вона познайомить ведучу Валерію Ушакову зі своїми доньками – Маргаритою та Христиною.
І відкриє історію знайомства зі своїм третім чоловіком – Сергієм Прокаєвим. У розмові з ведучою Влада розповість, де шукати найкращих косметологів та масажистів, чому вона не приховує свого віку, і хто робитиме їй пластичну операцію. А ще – про чоловіків у своєму житті та чому вона зважилася на оголену фотосесію для чоловічого глянцю. Влада зізнається, чи спілкується зі своїми попередніми чоловіками та з ким хотіла б зустріти старість. А ще - під пильним керівництвом молодшої доньки - Влада Прокаєва та Валерія Ушакова приготують свої перші у житті суші.
Дивіться програму "Я так живу" 12 лютого о 12:25