Як учасниця "Голос. Діти" завоювала серце Тіни Кароль?
![Як учасниця "Голос. Діти" завоювала серце Тіни Кароль? Як учасниця "Голос. Діти" завоювала серце Тіни Кароль?](https://images.1plus1.ua/uploads/000/000/002/6a64492f5f38ac64a9ad699897e2a2c0_width_655.png)
Як Оля Мішагіна змусила розвернутися до себе крісла журі? Чи правда, що до своїх дев'яти років Оля вже встигла взяти участь і в дитячій "Новій хвилі", і в "Різдвяних вечорах" Ігоря Крутого? Як Оля отримала статус &quo
Як Оля Мішагіна змусила розвернутися до себе крісла журі? Чи правда, що до своїх дев'яти років Оля вже встигла взяти участь і в дитячій "Новій хвилі", і в "Різдвяних вечорах" Ігоря Крутого? Як Оля отримала статус "улюблениці Доманського"?
На ці та інші питання відповість учасниця шоу "Голос. Діти" з Вольногірська Дніпропетровської області Оля Мішагіна.
У п'ятницю, 7 грудня за конференцією з Олею також можна буде стежити в режимі "онлайн" прямо ТУТ, а поки ви можете задавати свої питання за посиланням http://kp.ua/daily/press/detail/4783/