Як ведучі "1+1" на вибори ходили: Вітвіцька, Падалко та Осадча підтримали патріотичний флешмоб
![Як ведучі "1+1" на вибори ходили: Вітвіцька, Падалко та Осадча підтримали патріотичний флешмоб Як ведучі "1+1" на вибори ходили: Вітвіцька, Падалко та Осадча підтримали патріотичний флешмоб](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Наших ведучих не злякали ані довжелезні черги, ані погана погода. Всі вони сьогодні прийшли на виборчі дільниці, або зробити свій вибір та сказати: "Країні бути!"
Наших ведучих не злякали ані довжелезні черги, ані погана погода. Всі вони сьогодні прийшли на виборчі дільниці, або зробити свій вибір та сказати: "Країні бути!"
Марина Леончук, Дмитро Комаров, Анатолій Анатоліч, Єгор ГорОльга Фреймут завітали до дільниць ще до обіду. А трохи пізніш свій голос віддали й інші їхні колеги.
Так, Соломія Вітвіцька, Марічка Падалко і Катя Осадча підтримали патріотичний флешмоб: Соломія прийшла на вибори в українському віночку, Марічка - у вишиванці, а Катя вдягнула дуже гарну стилізовану сукню.
До речі, Марічка Падалко встигла проголосувати буквально в останні хвилини перед закриттям дільниці. Ажіотаж не спав навіть під вечір, тому ведучій, яка приїхала туди приблизно за годину до закриття, довелося добряче понервувати...
Нагадуємо, що з 19.30 в ефірі "1+1" триває марафон "ТСН. Вибори". Онлайн-трансляція доступна ТУТ