Якому вбранню Марина Леончук надає перевагу поза камерою
![Якому вбранню Марина Леончук надає перевагу поза камерою Якому вбранню Марина Леончук надає перевагу поза камерою](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Зірка "Сніданку з "1+1" Марина Леончук дала інтерв'ю щоденній газеті "Сегодня"
Зірка каналу 1+1" Марина Леончук дала інтерв'ю щоденній газеті "Сегодня" і розповіла, як готується до зйомок, чим захоплюється та як узагалі живе поза кадром.
Так, телезірка зізналася, що у щоденному житті надає перевагу дуже простому, але водночас жіночному вбранню. Зокрема обожнює джинси, реглани й взуття на низькому ходу.
"Зазичай дотримуюся стилю cusual, це зручно. Чоловік каже мені: "Ти можеш бути неймовірно жіночною в сорочках, брюках і взутті без підборів, а це вдається далеко не всім". Адже в сукнях, на шпильці і з макіяжем жінка красива завжди", - переповіла слова коханого Марина.
Більш розгорнуте інтерв'ю у новому номері газети "Сегодня".
До речі, зараз Леончук із сім'єю черпає натхнення у загадковій Албанії і активно ділиться світлинами з підписниками на своїй сторінці в Фейсбук. Феєричний відпочинок улюблениці глядачів організований експертами Феєрії мандрів.