Євген Кошовий пояснив, чому сьогодні найважливіший день року
![Євген Кошовий пояснив, чому сьогодні найважливіший день року Євген Кошовий пояснив, чому сьогодні найважливіший день року](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Спеціальний кореспондент "ЧистоNews" розповів про головний матч сезону.
Сьогодні відбудеться вирішальний поєдинок за головний приз Ліги Європи, у фіналі якого вперше у своїй історії зіграє клуб "Дніпро". Навіть наші політики підтримали футболістів перед матчем проти "Севільї".
Їх можна зрозуміти – це єдине досягнення влади за рік. З України до Польщі їдуть 50 тисяч вболівальників. Це перший випадок в історії України, коли до Польщі їдуть не заробляти, а витрачати.
До яких народних методів вдався Євгеній, щоб українці здобули перемогу, дивіться у постійній рубриці "Рот народу".
Нагадаємо, що за всю історію існування клубу дніпропетровська команда вперше вийшла у фінал Ліги Європи. Історичне протистояння розпочнеться о 21:45. Вболіваємо за Героїв "Дніпра" у фіналі Ліги Європи всією країною під час перегляду матчу на каналі "2+2" або онлайн: http://2plus2.ua/online