Євробачення-2024: де та коли дивитися перший півфінал онлайн

Перший півфінал Євробачення 2024: дата й розклад конкурсу
Gettyimages

Де дивитися перший півфінал Євробачення 2024 наживо та онлайн.

Поділитися:

Міжнародний пісенний конкурс "Євробачення 2024", на якому Україну представлятимуть alyona alyona & Jerry Heil з піснею Teresa & Maria, стартує вже цього тижня. Він пройде у три етапи: два півфінали та фінал.

Коли перший півфінал Євробачення 2024

Оскільки у 2023 році перше місце на конкурсі посіла учасниця від Швеції, цьогорічний конкурс проходить у шведському місті Мальме. Перший півфінал відбудеться 7 травня о 22:00 за київським часом

У конкурсі беруть участь 37 країн. Представниці від України виступатимуть саме у першому півфіналі під номером 5. Разом з Україною у першому півфіналі конкурсу виступлять, Кіпр, Польща, Сербія, Литва, Хорватія, Ірландія, Словенія, Ісландія, Фінляндія, Португалія, Люксембург, Австралія, Азербайджан та Молдова.

Де дивитися перший півфінал Євробачення 2024 онлайн

Подивитися перший півфінал Євробачення можна 7 травня на сайті eurovision.ua та на YouTube "Євробачення Україна". Крім того,  Євробачення 2024 транслюватиметься наживо на телеканалі Суспільне Культура. Переглянути його можна на платформі кіно та телебачення Київстар ТБ безкоштовно. Незмінним коментатором конкурсу стане ведучий "1+1 Україна" Тімур Мірошниченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Євробачення — репетиція прекрасного світу без росії": Тімур Мірошниченко про очікування від конкурсу, рекорд коментаторства та враження від Teresa & Maria (ексклюзив)

Як Європа готується до Євробачення в Мальме, дивіться у сюжеті "ЖВЛ представляє", що виходить у "Сніданку з 1+1".

Новини по темі