Юлія Бориско: "Мені шкода хлопців, які вибули зі школи життя. Але ще більше шкода матерів"
![Юлія Бориско: "Мені шкода хлопців, які вибули зі школи життя. Але ще більше шкода матерів" Юлія Бориско: "Мені шкода хлопців, які вибули зі школи життя. Але ще більше шкода матерів"](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Ведуча "ТСН. Ніч" написала блог під заголовком "Свята неправда"
Ведуча "ТСН. Ніч" Юлія Бориско щиро співчуває матерям, які втратили своїх синів. І дивується: про те, що їхні діти воювали, більшість дізнається одночасно з повідомленням про їхню героїчну загибель. Думками з приводу того, чому так трапляється, Юлія поділилася у власному блозі у виданні "Новое время". Текст про брехню в ім'я милосердя ведуча опублікувала під заголовком "Свята неправда".
"Мені шкода хлопців, які в цвіті літ вибули зі школи життя. Але ще більше шкода матерів, позбавлених останнього шансу висловити найважливіше, поспілкуватись про головне, як це можливо у випадку смертельної загрози.
Я втрачала рідних людей. Знаю, що це таке. Втім, досі гріє реалізованість почуттів. Досі згадую глибокі душевні розмови перед розлукою розміром в життя. Любов не вмирає і рано чи пізно все одно очиститься від егоїстичного бажання володіти. Та якщо люди були чесними одне з одним, біль втрати відпускає швидше.
У багатьох з нас у шухлядках пам'яті знайдуться адреналінові пригоди зеленої юності, пустощі зі смертю..."
Читати більше й стежити за новими публікаціями телеведучої Юлії Бориско можна тут.