Юлія Лорд зняла кліп у зоні АТО
![Юлія Лорд зняла кліп у зоні АТО Юлія Лорд зняла кліп у зоні АТО](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Своє нове відео на пісню "Єдина" співачка презентувала 13 листопаду в ефірі програми "Сніданок з "1+1".
Своє нове відео на пісню "Єдина" співачка презентувала 13 листопаду в ефірі програми "Сніданок з "1+1".
Як розповіла Юлія, пісню "Єдина" вона присвятила справжнім патріотам своєї країни, тим, хто перебуває зараз на фронті, захищаючи рідну землю від ворогів. Такими героя Лорд вважає бійців батальйону "Айдар", а також інших воєнних, яких зустріла у зоні АТО. Майже все відео Юля зняла сама, а от змонтувати його їй допомогли друзі. Лорд зізнається – ці зйомки були одними з найвражаючих у її житті.
"Щоби зрозуміти, що таке війна, достатньо побачити обличчя цих людей. Дякую всім, хто брав участь у зйомках і всім друзям за допомогу", - прокоментувала новину о презентації кліпу Юля на своїй власній сторінці у facebook.
Детальніше - у сюжеті "Сніданку з "1+1":