Заповни анкету на кастинг 9-го сезону "Міняю жінку"!
![Заповни анкету на кастинг 9-го сезону "Міняю жінку"! Заповни анкету на кастинг 9-го сезону "Міняю жінку"!](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Шоу, у якому немає постановок і акторів
Родинне реаліті "Міняю жінку" розпочинає кастинги на 9-й сезон проекту! Шоу, у якому немає постановок і акторів. Звичайні сім'ї, звичайні люди, звичайні мами.
Дві сім'ї міняються на тиждень дружинами. Усі вони різні за соціальним станом і світоглядом. Чоловіки по-різному ставляться до своїх дружин, по-різному бачать процес виховання дітей. Сім'ї йдуть на проект, щоб внести у своє життя трохи цікавості і екстриму, щоб змінити буденність на нові яскраві моменти.
У новому сезоні "Міняю жінку" триватимуть міжнародні обміни та обміни між українськими сім'ями.
Заповінть анкету на кастинг для зарубіжних родин або ж анкету для українських родин.