Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Завдяки ТСН порушена справа проти "чернігівського різника" (ВІДЕО)

Завдяки ТСН порушена справа проти "чернігівського різника" (ВІДЕО)
Правоохоронці довго ігнорували заяви постраждалих, але після розслідування ТСН зреагували.

Проти "чернігівського різника" порушене кримінальне провадження ще за трьома статтями . Правоохоронці дуже довгий час ігнорували заяви постраждалих, але після розслідування ТСН та сюжету Алли Скорик в випуску новин від 18 березня зреагували. Чернігівського майора, що порізав вагітну жінку, відтепер звинувачено ще у двох злочинах, а його батька-місцевого бізнесмена - у здирництві.

"Після суспільного резонансу, який викликав жахливий злочин, правоохоронні органи почали ворушитися. Почали говорити жертви, які боялися довгі роки. І ось після вчорашнього сюжету, мені зателефонував родичі загиблої Наталі Корецької і сказали, що нарешті, через 15 років порушили кримінальну справу. Фактично за всіма епізодами, що ми показали в випуску новин на ранок порушили кримінальне провадження, а факти долучені до протоколу. Журналісту приходиться порушувати страшні теми, прикро, але в наших реаліях, це єдиний шанс, аби винного притягнули до відповідальності,"- говорить кореспондентка ТСН Алла Скорик.

Факти, які розкопали журналісти ТСН, були озвучені в випуску новин. Усі нові кримінальні провадження - за цими фактами. Колишньому міліціонеру Борзни інкримінують замах на життя вагітної Оксани Циганок, причетність до вбивства 18-тирічної Наталі Корецької, побиття єгеря під час виконання ним службових обов'язків.

ТСН бере справу під свій контроль та буде інформувати про розвиток розслідування та нові факти в цих справах.

2013-03-20