Женя Лебедин приголомшив віршем про війну (ВІДЕО)

Женя Лебедин приголомшив віршем про війну (ВІДЕО)

щоб дивувати суддів і глядачів знову і знову, доводиться перевершували самого себе

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Минулого разу Жені довелося грати "на подолання".

Семирічний хлопчик дуже хвилювався, коли йому довелося втілювати на сцені образ хитрого та хвалькуватого Голохвастова, адже сам він скромний і на захопливі відгуки на свою адресу реагує стримано.

Але щоб дивувати суддів і глядачів знову і знову, йому доводиться перевершували самого себе. Цього разу мама запропонувала талановитому синові прочитати проникливий вірш Роберта Рождественського про маленьку людину. І Женя впорався на всі сто. Ба більше! Від такого душевного виконання у всіх дорослих шкірою  бігали мурашки. Ще за лаштунками Женя пропустив цей твір крізь себе і не міг ні з ким його обговорювати.

"Я уявити собі не могла, що така маленька людина, як ти, переверне всю мою душу. Ніхто не вправі вирішувати, хто маленька людина, а хто - велика. Якщо у маленької людини велике серце, то вона здатна на дуже великі вчинки. Якби всі президенти світу прислухалися до того, що говориш ти у нас на проекті, то, я думаю, світ жив би мудріше, добріше, щасливіше і спокійніше", - прокоментувала суддя проекту Наталя Могілевська.

Глядацька зала та судді аплодували  хлопчику стоячи, стримуючи сльози, а у соціальних мережах запропонувати  показати відео можновладяцям. Приголомшивий виступ семирічного учасника дивіться за посиланням. 

На запитання Юрія Горбунова, якою він собі уявляє Україну, маленький Женя сказав: "Всі люди повинні бути чесними, добрими і люблячими свою країну".

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю