Журналістки "Сніданку з 1+1" взяли участь в мирній акції "Не бий, кохай, захищай!"
![Журналістки "Сніданку з 1+1" взяли участь в мирній акції "Не бий, кохай, захищай!" Журналістки "Сніданку з 1+1" взяли участь в мирній акції "Не бий, кохай, захищай!"](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Ведуча "ТСН.Особливе" Соломія Вітвіцька разом із журналістками "Сніданку з 1+1" взяли участь в незвичайній акції, яку організували учасники Євромайдану.
Ведуча "ТСН.Особливе" Соломія Вітвіцька разом із журналістками "Сніданку з 1+1" взяли участь в незвичайній акції, яку організували учасники Євромайдану. З квітами та гаслом "Не бий, кохай, захищай!" вони рушили до Адміністрації Президента, де зустрілися з підрозділом внутрішніх військ.
Просто біля ніг правоохоронців дівчата виклали квітами серце та слова "не бий!"
Активістки в українських віночках співали гімн України і роздали квіти усім правоохоронцям, яких зустріли на вулиці! А одна з учасниць акції навіть розцілувала бійців та запросила на побачення. У відповідь здивовані і збентежені хлопці лише мовчки посміхались.