Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Зірка прем'єрного серіалу "Любов та покарання" Мурат Йилдирим мріяв стати лікарем!

Зірка прем'єрного серіалу "Любов та покарання" Мурат Йилдирим мріяв стати лікарем!
На зміну серіалу "Величне століття. Роксолана" на канал 1 +1 прийшов турецький серіал "Любов і покарання", який вже встиг підірвати турецьке телебачення

На зміну серіалу "Величне століття. Роксолана" на канал 1 +1 прийшов турецький серіал "Любов та покарання", який вже встиг підірвати турецьке телебачення і підкорив мільйони телеглядачів у різних країнах. А на зміну турецьким красеням-чоловікам, які так всім полюбилися: Султана Сулеймана з "Роксолани" і Боран з "Сили" прийшла гідна заміна в особі Саваш з "Кохання та покарання", якого зіграв улюбленець глядачів і улюбленець жінок у всьому світі Мурат Йилдирим. Мурат дійсно гідний захоплення: красень, талановитий, до того ж зразковий сім'янин. Ось, що розповів сам Мурат про свою роботу, любов та захоплення.

-Як починається день такого знаменитого людини, як ти?

- Як у всіх. Я не хворію зірковою хворобою і нічим не відрізняюся від всіх інших. Зазвичай, коли рано встаю, починаю свій день з чашки міцної еспресо, щоб прокинутися. І відразу ж їду на зйомки. Там можу з'їсти пару тостів.

- А як вийшло, що ти, будучи випускником технічного університету та відучившись на інженера - механіка, став актором?

- Коли навчався в університеті, навіть не думав про те, що можу стати актором, мене більше цікавила музика. Я навіть грав з друзями в групі. Одного разу в університеті до нас підійшла красива дівчина і запросила нас на виставу. Я йти не збирався, але ця дівчина дуже сподобалася моєму другові, і я пішов на виставу з ним за компанію. Вистава мені сподобався, особливо актор, який виконував головну роль. Ось тоді мені вперше в житті захотілося побувати на його місці. Звідси і виникло бажання стати актором.

- Напевно, це сама доля показала тобі твій шлях ...

- Я людина, яка вірить в долю. Мій приїзд в Стамбул і вступ до університету можна вважати поштовхом у моїй акторській кар'єрі. Коли я робив вибір, де мені вчитися, то мій університет був останнім у списку, і якщо б я нікуди не вступив, то на наступний рік поїхав би вступати на медичний. Тому, можливо, я міг би бути медиком.

- Яким ти бачиш своє акторське майбутнє?

- Я не та людина, яка веде рахунок своїм ролям і картинам. Коли я обертаюся назад, то все, що було, здається, мені дуже далеким. Але фінальної точки себе, як актора я ще не бачу. Мені весь час здається, що я тільки все почав.

- А чого хотілося б у плані ролей?

- Я дуже багато знімався і знімаюся в серіалах, хотілося б вже зробити ненадовго паузу і спробувати свої сили в кіно.

- З ким би ти хотів грати в Голлівуді?

- Мені багато акторів подобаються, але спочатку вони повинні захотіти грати зі мною. Спочатку можна було б запропонувати зіграти зі мною Хав'єру Бардему, якщо він не погодиться, звернутися до Шонну Пенну, якщо не він, то Джоні Депп, і якщо навіть він відмовиться, тоді - Роберт Дауні молодший. Якщо вже і він відмовить, доведеться грати одному.

- Всі твої герої дуже мужні, сміливі і багаті. Як ти думаєш, що робить чоловіка чоловіком?

- На мою думку, чоловіка перш за все робить чоловіком три складових: його чоловічий характер, його розум і його віра в себе.

- Ти одружений. Як ти познайомився зі своєю дружиною Бурчин?

- Вперше я побачив її на кастингу серіалу "Буря". Потім ми почали разом працювати, бачилися на знімальному майданчику, і я почав розуміти, що закохуюся в неї.

- А як зробив їй пропозицію?

- Ми сварилися, і вона крикнула мені: "Що ти від мене хочеш?". А я відповів: "Хочу з тобою одружитися!". У цей момент суперечка припинився. Після цього ми незабаром одружилися.

- Сподіваюся, потім ти зробив Бурчин пропозицію ще раз на більш романтичною обстановці?

- Звичайно, я ще раз зробив їй пропозицію, вже як належить.

- Твої слабкі місця?

- Сім'я, друзі і совість.

- Твоя остання покупка?

- Сорочка для себе і книга для Бурчин.

- Що ти думаєш про тих жінок, які, як божевільні, витрачають гроші на одяг?

- Сподіваюся, вони відчувають себе щасливими.

Дивіться серіал "Любов та покарання" на 1+1 з понеділка по четвер о 20:15!

2013-09-25
Більше новин