Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Укр

Вакарчук вразив мережу знімками, зробленими в Японії

Музикант поділився чарівними світлинами «країни сонця, що сходить».

На офіційній сторінці гурту Океан Ельзи в Instagram з’явилися чарівні фото, які Святослав Вакарчук зробив під час подорожі до Японії. Прихильники музиканта вражені побаченою красою та відзначають, що «Святослав гарний фотограф».

Зазначимо, що музикант давно мріяв побувати в «країні сонця, що сходить». Весною цього року це стало реальністю. Тоді Вакарчук переконався, що Японія – це зовсім інший світ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Святослав Вакарчук дав перше інтерв'ю після Стенфорда

«Абсолютно в усьому. У використанні кольорів та їх поєднанні. Як спілкуються люди, як вони одягнені, як посміхаються. Можна пройти увесь Токіо пішки – і ти не побачиш жодного недопалка. Взагалі не побачиш сміття. Що цікаво, сміттєвих урн теж немає. Куди він дівається? Загадка. Та, наскільки я зрозумів, культура японців така, що вони просто забирають його з собою. І це не просто правила, це внутрішня культура – вони справді так себе поводять, і це абсолютно природньо для них», – поділився враженнями музикант з виданням ELLE Ukraine.

Гортайте світлини та насолоджуйтесь казковою красою!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таємниці Океанів: 10 цікавих фактів про гурт О.Е.

Нагадаємо, що цього року, 24 серпня, на НСК Олімпійський в Києві відбудеться великий концерт День Незалежності з Океаном Ельзи.

Більше новин
Напередодні концерту на День Незалежності Океан Ельзи представив новий сингл, сповнений натяків та підтекстів

Святослав Вакарчук, який останнім часом інтригує своїх прихильників власними політичними амбіціями, несподівано представив нову пісню та реліз до неї, у якому запропонував всім зробити свій вибір.