"Останній москаль" зібрав в інтернеті понад 3 мільйони переглядів

Останній москаль
Дивись відео
"Останній москаль" зібрав в інтернеті понад 3 мільйони переглядів

Патріотична україномовна комедія, виробництва "1+1 продакшн" не тільки зібрала рекордні рейтинги телеперегляду в ефірі 

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Телесеріал "Останній москаль" - патріотична україномовна комедія, виробництва "1+1 продакшн", створена українською командою за участю українських акторів не тільки зібрала рекордні рейтинги телеперегляду в ефірі "1+1". Відеоперегляди "Останнього москаля" на сайті і Youtube каналі "1+1" зібрали рекордні 3 мільйони 268 тисяч 860 переглядів за 5 днів. Тільки першу серію серіалу в інтернеті подивилося понад 924 тисяч 137 чоловік. Також в день прем'єри "Останній москаль" був топ-трендовим пошуковим запитом в Україні.

Нагадаємо, серіал "Останній москаль" став найпопулярнішим телепродуктом останніх років на українському телебаченні: за аудиторією 18-54 (Україна) рейтинг першої серії становив 10,6%, частка ― 27,7%, на другій серії рейтинг збільшився до 14,1%, частка до 36,4%. Середні показники двох серій: рейтинг ― 12,6%, частка ― 32,6%.

"Останній москаль" - добра, іскрометна й колоритна комедія про людські стосунки. Це великий і складний за сатиричною складовою і колоритом проект. У центрі сюжету - історія юнака "не в своїй тарілці", а об'єктом сатири в проекті є культурні стереотипи. Режисером комедійного серіалу став Семен Горов. У головних ролях – актор і ведучий "1+1" Юрій Горбунов, Назар Задніпровський, Володимир Горянський, Ігор Скрипко та Галина Безрук. Оператором-постановником картини став Володимир Гуєвський, працівник "1+1  продакшн", автором сценарію - Микола Куцик, також з "1+1 продакшн". Саундтрек до серіалу "Твоя порядність така спокуслива" створила група Kozak System.

Дивіться патріотичний серіал "Останній москаль" з понеділка по четвер одразу по дві серії о 21:00 на каналі "1+1".

 

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю