Телеканал 1+1 розпочав роботу над продовженням популярного серіалу Останній Москаль

Останній москаль
Дивись відео
Розпочалися зйомки популярного серіалу Останній Москаль
1plus1.ua

Стрічка стала популярною не лише в Україні, але і далеко за її межами.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Телеканал 1+1 розпочав роботу над продовженням патріотичної комедії Останній москаль. 

Останній москаль - один з найуспішніших серіалів власного виробництва за всю історію каналу.

Стрічка стала популярною не лише в Україні, але і далеко за її межами, а вислови наших героїв стали крилатими. Серіал знайшов відгук у серцях глядачів, і вони продовжують цікавитися, коли ж буде продовження. Тому було прийнято рішення створити продовження. До роботи над ним ми запросили ту ж саму сценарну групу, яка працювала над першим сезоном, тому віримо, що глядачам стрічки серіал буде довподоби», - коментує генеральний директор 1+1 медіа Олександр Ткаченко.

Автором сценарію став Микола Куцик, який створив цю оригінальну історію.

«Як тільки канал виступив з ініціативою створити продовження, ми з радістю погодились – розповідає головний сценарист серіалу Микола Куцик. 

За ці роки у нас назбиралось ідей на вісім сезонів і три повнометражних фільми. 

То ж головна задача зараз - вибрати найкраще, щоб повернення серіалу на екрани стало такою ж знаковою подією, як і прем’єра».

Головним героєм перших сезонів серіалу був син російського мільйонера Валєра, який у колоритному карпатському селі Великі Вуйки потрапив у вир пригод та зустрів свою справжню любов, шкільну вчительку Ксенію. Вже зовсім скоро автори обіцяють розповісти більш детально про пригоди веселих гуцулів зі славного карпатського села.

Нагадаємо, перший сезон Останнього москаля, прем'єра якого відбулася навесні 2015 року, став найпопулярнішим телепродуктом останніх років на українському телебаченні. Стрічку подивилося 17,6 млн глядачів.

Виробництвом серіалу займається 1+1 Продашкн.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю