«Право на владу» : Що чекати українцям від нового уряду Гончарука

Право на владу
Дивись відео
«Право на владу» : Що чекати українцям від нового уряду Гончарука

Дивися сьогодні!

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Сьогодні, 31 жовтня, о 22.30 на телеглядачів 1+1 чекає новий випуск суспільно-політичного ток-шоу «Право на владу». Темою вечірнього ефіру стане стратегія прориву нового уряду під керівництвом прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

Ведуча шоу Наталія Мосейчук разом з представниками Кабінету Міністрів обговорить, які новації варто чекати українцям, як уряд планує досягти економічного прориву в умовах війни, хто і чому має інвестувати в Україну. Також серед важливих тем — безпека держави, інформаційна безпека та безпека для здоров’я.

Долучаться до хвилюючої дискусії гості студії: прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька, міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський, голова комітету ВРУ з питань здоров'я нації Михайло Радуцький, заступник голови Національної поліції України Вадим Троян, президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер, інвестиційний банкір Ігор Мазепа, президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Микола Стрижак, співзасновник Українського інституту майбутнього, директор програми Міжнародна і внутрішня політика Юрій Романенко, засновник компанії Saturn, президент Української асоціації виробників електротехніки Олександр Громико, головний редактор інтернет-порталу «РБК-Україна» Сергій Щербина.

Свої запитання телеглядачі можуть ставити на Facebook-сторінці програми або на сайті проекту.

Сайт 1plus1.ua розповість тобі гарячі зіркові новини, стане цікавим співбесідником у темах моди, краси, здоров'я та стосунків. Разом нам буде класно — підписуйся на наш Twitter.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю