Ток-шоу Право на владу зібрало рекордну кількість переглядів на українському ТБ

Право на владу
Ток-шоу Право на владу зібрало рекордну кількість переглядів
1plus1.ua

А на YouTube вчорашній випуск вже перетнув позначку в мільйон.

Поділитися:

Випуск суспільно-політичного ток-шоу Право на владу каналу 1+1 від 18 квітня 2019 року, під час якого кандидат у президенти Володимир Зеленський відповідав на гострі запитання журналістів,  пройшов із рекордними показниками за весь час виходу програми. За аудиторією 18-54 (Україна) рейтинг становив 8.7%, частка – 26.8%; серед глядачів 18-54 (50К+) рейтинг – 8.1%, частка – 27.2%, а для широкої аудиторії 18+ (Україна) рейтинг склав 10.7%, частка – 27.6%. Загальне охоплення випуску склало 6.7 млн (4+, Україна). У пікові моменти частка програми перевищувала 36% по аудиторіях 18-54 (Україна і 50К+) та 38% для 18+ (Україна).

Право на владу стало найбільш рейтинговим телепродуктом на українському телебаченні за період лютий-квітень 2019 року по аудиторіях 18-54 (Україна та 50К+). Програма була беззаперечним лідером слоту, більш ніж удвічі випереджаючи найближчих конкурентів.

Гостем вчорашнього випуску Право на владу став кандидат у президенти Володимир Зеленський, який в прямому ефірі вперше представив членів своєї команди.

Крім того, онлайн-трансляція вчорашнього випуску Право на владу зібрала понад мільйон переглядів в Інтернеті – менш ніж за півдоби випуск подивились майже 900 тисяч разів на YouTube та понад 600 тисяч на Facebook.

Повний випуск можна переглянути тут.

Нагадаємо, в середу до редакції проекту надійшов офіційний лист від штабу Володимира Зеленського, у якому посилаючись на Закон «Про вибори Президента України», містилася вимога надати їхньому кандидату ефірний час у найближчому випуску Право на владу, оскільки минулого четверга в студію ток-шоу без попередження завітав кандидат у президенти Петро Порошенко, що стало безпрецедентним випадком в історії програми.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю