Володимир Зеленський і Євген Кошовий шукають дітей із найкращим почуттям гумору

Володимир Зеленський і Євген Кошовий шукають дітей із найкращим почуттям гумору
1plus1.ua

Найсмішніші відео покажуть на Kvartal TV, а дітей запросять в проект «Розсміши коміка. Діти».

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

10 березня, в день прем'єри нового сезону «Розсміши коміка. Діти», студія «Квартал 95» запускає онлайн-проект «Комік. Діти», переможців якого покажуть в ефірі каналу Kvartal TV.

Кварталівці збирають короткі відеоролики (до однієї хвилини), в яких діти від 3 до 14 років дивують, розчулюють і смішать.  Головний критерій відбору – ролик повинен бути добрим, гумористичним і унікальним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 виступів на «Розсміши коміка. Діти», які підірвали соцмережі (відео)

Найсмішніші відео визначатиме журі, до складу якого увійдуть працівники студії «Квартал 95», що працюють над проектом «Розсміши коміка» і «Розсміши коміка. Діти», а фіналістів місяця оберуть Володимир Зеленський і Євген Кошовий.

Ролики потрібно відправляти на адресу komikdity@ukr.net. Офіційні правила участі в проекті опубліковані на сайті студії «Квартал 95».

Після попереднього відбору ролики опублікують на офіційних сторінках студії «Квартал 95» в соцмережах з хештегом #komikdity. Ті ролики, що протягом тижня наберуть найбільшу кількість лайків стануть фіналістами проекту.

Серед усіх фіналістів переможців місяця вибирають Володимир Зеленський і Євген Кошовий, саме ці ролики будуть показані в ефірі каналу Kvartal TV після отримання дозволу від авторів на демонстрацію відеороликів.

Нагадаємо, що нещодавно Євген Кошовий зізнався, що його лякає на «Розсміши коміка. Діти».

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю