Олена Луценко розплакалась від сюрпризу, підготованого її рідними

Голос країни

Переможниця Голосу країни-8 завітала до Сніданку з 1+1.

Поделиться:

Сьогодні зранку одразу після грандіозного фіналу Голосу країни , 20-річна підопічна Сергія Бабкіна Олена Луценко з Білої Церкви разом зі своїм зірковим наставником завітала до студії Сніданку з 1+1 та поділилась першими емоціями після перемоги.

«Я настільки довго цього чекала, що зараз не можу описати словами свою радість. Я мріяла, щоб на «сліпих прослуховуваннях» до мене повернувся хоча б один тренер, а зараз вже є переможницею проекту. Я вдячна своєму наставнику за підтримку і віру у мій талант. Всі рідні і наша хранителька роду баба Надя щасливі та кажуть, що пишаються мною», – поділилась талановита дівчина.

Сергій Бабкін розповів, за що цінує дівчину, яку під час проекту називали «серденьком» його команди:

«Ми з Оленою дуже схожі, адже мені так само подобається співати на сцені всією душею і дарувати людям любов. Олена дуже серйозна та глибока артистка – таких, як вона, небагато на сцені. Для мене це дуже важливо, адже команда Бабкіних – це передусім родина. Звісно, ми плануємо далі спілкуватися, я буду допомагати своїй переможниці всім, чим зможу», – сказав Сергій Бабкін.

Цікаво, що сім’я Олени підготувала для дівчини відеосюрприз – майже вся родина зібралася разом, щоб привітати учасницю. Так, рідні переможниці розповіли, що впродовж ефіру за неї хвилювалось все село та Біла Церква, близькі та хранителька їхнього роду баба Надя, яка з подружками відправляла за онучку смс. Також на відео рідні чуттєво заспівали композицію Софії Ротару Червона рута, чим розчулили переможницю до сліз. 

Зазначимо, що Олена Луценко народилася у співочій сім'ї, в якій збереглася давня українська традиція співати з родичами за обіднім столом. Для того, щоб дівчина могла розвивати свій спів, її батьки довгий час відмовляли собі в багатьох благах і працювали на кількох роботах.

Нагадаємо, що Олена у фіналі Голосу країни»вийшла на сцену з українською народною піснею «Ой, у вишневому саду», у другому раунді виконала у дуеті з Сергієм Бабкіним хіт Софії Ротару Червона рута, а перемогу виборола з піснею зі «сліпих прослуховувань» Колискова зорі. Дівчина з народним вокалом отримала почесне звання «голосу країни», 3-місячну ротацію на ХітФМ, а також квартиру у ЖК «Щасливий».

Новости по теме