Зірка серіалу «Моя кохана Діла» Хатідже Шенділь опинилася у любовному трикутнику

Кохання проти долі
Смотри видео
Найкращі фото турецьких акторів Озджан Деніз, Хатідже Шенділь і Бегюм Кютюк
pinterest.com

Популярна турецька актриса боротиметься за своє жіноче щастя.

Поделиться:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

9 січня на 1+1 стартує турецький серіал «Кохання проти долі», що розповідає зворушливу історію кохання. Головні герої серіалу ніколи не повинні були зустрітися. Кахраман – чоловік із багатої та впливової сім'ї. Еліф – звичайнісінька дівчина. Вони живуть в різних світах, але їм знадобилася всього одна випадкова зустріч, щоб полюбити один одного назавжди.

На шляху до спільного щастя в Кахрамана й Еліф виникає чимало перешкод. Для того, щоб врятувати сестру від смерті, а маму – від в’язниці, бідна дівчина стає сурогатною матір’ю для подружжя Кахрамана та Дефне.

У любовному трикутнику постійно плетуться інтриги. Чи зможуть головні герої пройти через всі випробування, які приготувала їм доля? Дивіться з 9-го січня на 1+1.

Головних героїв зіграли популярні турецькі актори – Озджан Деніз, Хатідже Шенділь і Бегюм Кютюк.

Читайте також: Найпривабливіші актори турецьких серіалів

ОЗДЖАН ДЕНІЗ

Чоловік досяг успіху не тільки завдяки своїй яскравій зовнішності, але і таланту. У серіалі «Кохання проти долі» Озджан зіграв головного героя – Кахрамана – вихідця із заможної сім’ї, який одружений на Дефне.

Читайте також: Найвродливіші актриси турецьких серіалів

ХАТІДЖЕ ШЕНДІЛЬ

Популярна турецька актриса зіграла роль бідної Дівчини Еліф, яка погодилася стати сурогатною матрі'ю для подружжя Кахрамана та Дефне, й сильно закохалася в чужого чоловіка. 

Хатідже Шенділь має модельний досвід, але найбільше її знають, як виконавицю головної ролі в серіалі «Кохання проти долі».

Читайте також: Зірка серіалу «Уламки щастя» показала, якою вона була у дитинстві

БЕГЮМ КЮТЮК

Бегюм Кютюк почала свою акторську кар'єру зі зйомок в серіалах, також брала участь в декількох короткометражних фільмах. Кілька років тому вона була удостоєна премії «Найкраща актриса» на турецькій кінопремії Сіяд. У серіалі «Кохання проти долі» Бегюм Кютюк зіграла дружину Дефне.

Нагадаємо, що нещодавно Бурак Озчівіт зробив пропозицію Фахріє Евджен.

Кохання проти долі Ржевский против Наполеона
Все видео
Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю