Олена Кравець похизувалася стильною сукнею-вишиванкою
![Олена Кравець похизувалася стильною сукнею-вишиванкою (ФОТО) Олена Кравець похизувалася стильною сукнею-вишиванкою (ФОТО)](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
У півфіналі "Ліги сміху" команда "Заїнька" відтворювала українську столицю часів Київської Русі
Ведуча ЧистоNews і тренер Ліги сміху Олена Кравець під час зйомок у проектах Кварталу 95 приміряла сотні жіночних образів. Сьогодні, у день вишиванки, пропонуємо згадати стильне патріотичне вбрання акторки, у якому вона постала у півфіналі першого сезону чемпіонату з гумору.
Так, перед глядачами шоу Олена Кравець з’явилася у синій сукні-вишиванці з широкими рукавами. В оздобленому червоними і білими нитками костюмі, зірка втілювала роль сестри Либідь.
На легендарну родичку засновників Києва зірка перетворилася під час виступу у складі команди «Заїнька». Аби доповнити образ, зірка взула червоні туфлі на шпильці.
Нагадаємо, зараз Олена чекає на другу дитину і тимчасово не знімається у Вечірньому Кварталі. Замість неї на сцені працює її підопічна у другому сезоні Ліги сміху, учасниця команди V.I.P. Тернопіль, Тетяна Песик.