У Міняю жінку родини з Одеси та Ніжина спробують подолати давні дитячі образи

Міняю жінку
09:30
Пн-Пт

Сьогодні о 22:00 глядачі 1+1 побачать новий випуск сімейного реаліті Міняю жінку.

Поделиться:

Цього разу дві молоді родини спробують знайти відповіді на запитання, які руйнують їхнє сімейне життя: «Як навчитися любити?», «Як пробачати один одному давні образи?» та «Як виховати щасливими дітей, якщо ніколи не знав любові від власних батьків?».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зберегти шлюб в час кризи або нудьга у стосунках

Однією з пар, яка вирішила взяти участь у проекті та покращити свої сімейні стосунки, стала родина зі стародавнього містечка Ніжин. Дмитро та Дарина – молода сім’я, яка виховує маленьку донечку Вікторію. У Дарини було складне дитинство. Коли їй було кілька тижнів, мама покинула родину, а дитину лишила на бабусю. Саме тому, молодій мамі дуже складно дати власній доньці необхідну любов та опіку. Пара переживає складні часи: виховуючи малечу, вони почали втрачати почуття один до одного. Проект став шансом для молодих батьків зміцнити родину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Егоцентризм: Як не потрапити в пастку власної незрілості

«Я хочу відчути, що таке справжнє сімейне життя, адже ніколи не бачила батьківського прикладу. Сподіваюся, що тижневий обмін розставить всі крапки на «і» у наших з чоловіком стосунках», - розповідає Дарина.

Родина з міста Одеса, Роман та Таня, незважаючи на свій юний вік, виховують малюка Даниїла. Батьками вони стали в 15 років, але зізнаються, що вже тоді мріяли про дітей. Мама покинула Романа в юному віці, тому хлопця виховувала бабуся. У нього було складене дитинство, адже його тато зловживав алкоголем та підіймав руку на маму. Незважаючи на пережите, хлопець оберігає вже власну родину та зізнається - від своєї дружини та сина отримує ту підтримку, якої йому не вистачало в дитинстві.

«Вірю, що проект ще більше зміцнить наші стосунки. Мені ніхто не замінить мою Таню, вона для мене із сином - цілий світ», -розповідає Роман.

Потрапивши до одеської родини, Дарина відчує справжній сімейний затишок. Але чи зможе вона стати гідною дружиною та мамою? Познайомившись ближче з новим чоловіком, вона дізнається про давні образи на батька та спробує допомогти подолати їх. У Ніжині Таня побачить, як важко Дарині справлятись з маленькою дитиною та  домашніми справами без допомоги Дмитра. Таня спробує разом із новим чоловіком виправити помилки, які заважають їм будувати родину.

Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю