У другому випуску «На ножах» Фреймут і Борисов навчать самотню матір успішно вести бізнес

У другому випуску «На ножах 2» ведучі стануть свідками того, як стосунки між людьми можуть стати на заваді успішному бізнесу.

Поделиться:

Сьогодні о 22:00 на «1+1» телеглядачі побачать другий випуск реаліті «На ножах-2», в якому телеглядачі не тільки знайомляться із залаштунками ресторанної справи, але і стають свідками того, як стосунки між людьми можуть стати на заваді успішному бізнесу.

Команда «На ножах» врятувала шлюб вірменського ресторатораТак, у другому випуску ведуча Ольга Фреймут та експерт проекту ресторатор Діма Борисов рятуватимуть від краху ресторан «Мон Сіті» у місті Біла Церква. Колись сімейному закладу не було рівних у місті, проте з часом ресторан почав поступатися конкурентам, а коли до збитків додалися сімейні чвари, чоловік покинув дружину з дітьми і відкрив інший заклад.

Керує «Мон Сіті» мати двох дітей Інна, чий авторитет є непохитним для працівників ресторану. Проте її амбіційний син Олександр прагне влади у закладі та можливості самому приймати важливі для бізнесу рішення.

Ведуча Ольга Фреймут і експерт Діма Борисов дадуть Олександру шанс проявити себе, та чи впорається він з відповідальністю, яка падає на плечі керівника ресторану?

У другому випуску реаліті «На ножах-2» на власницю закладу Інну та її команду кухарів та офіціантів чекає майстер-клас, про який вони не могли навіть мріяти. Діма Борисов запросив їх до одного зі своїх ресторанів, де найкращі шеф-кухарі України готують свої кулінарні шедеври, а сервіс та подача страв відповідають найвищим стандартам.

Герої випуску дізнаються, як готувати страви, які покорили серця найвимогливіших гурманів, і навіть спробують повторити кулінарний шедевр власними руками. Ціна помилки висока, адже обслужити і нагодувати їм доведеться самого Діму Борисова. Чи зможе команда білоцерківського «Мон Сіті» догодити найуспішнішому ресторатору країни та професійному шеф-кухарю, телеглядачі побачать вже сьогодні ввечері о 22.00 на «1+1».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фреймут і Борисов змусять тиранічного власника закладу встати до плити.

Крім того, команда проекту приготувала ще одне випробування для колективу «Мон Сіті». На фінальну вечерю запрошено особливого «критика» - батька родини, який пішов від них та відкрив свій ресторан. Як відреагує чоловік на зміни у закладі, який колись покинув, та чи викличе ця зустріч тепло у серцях членів родини, дивіться вже сьогодні ввечері.

Нагадаємо, у проекті «На ножах-2» Ольга Фреймут та Діма Борисов не тільки допомагають ресторану вийти з боргової ями, але і налагодити стосунки в колективі. Над інтер’єром закладу працюють дизайнери брати Володимир та Олександр Юдіни, які мають лише 36 годин, щоб створити затишну атмосферу, здатну змусити гостей ресторану забути про час.

Другий випуск проекту та «переродження» білоцерківського ресторану, дивіться сьогодні о 22.00 на «1+1».

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю