1+1 оголошує конкурс на найкращий демотиватор "Давай, до побачення"
![1+1 оголошує конкурс на найкращий демотиватор "Давай, до побачення" 1+1 оголошує конкурс на найкращий демотиватор "Давай, до побачення"](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Набридлі його різнокольорові шкарпетки, ділові штани з кросівками та тригодинні "запливи" у ванній?
Набридли його різнокольорові шкарпетки, ділові штани з кросівками та тригодинні "запливи" у ванній?
Тепер ви маєте можливість сказати все, що накипіло! Створюйте власні демотиватори, вигадуйте веселі підписи до них та кажіть "Давай, до побачення" недолікам чоловіків ☺ Не забудьте share із друзями, адже автори демотиваторів, які наберуть більше голосів, отримають оригінальні подарунки від 1+1!