Бійці АТО були зворушені привітанням ведучих "Сніданку з 1+1" в прямому ефірі
![Бійці АТО були зворушені привітанням ведучих "Сніданку з 1+1" в прямому ефірі Бійці АТО були зворушені привітанням ведучих "Сніданку з 1+1" в прямому ефірі](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Глядачка "Сніданку з 1+1" звернулася до ведучої ранкової програми Марини Леончук з проханням привітати її чоловіка із Днем всіх закоханих.
Глядачка "Сніданку з 1+1" звернулася до ведучої ранкової програми Марини Леончук з проханням привітати її чоловіка із Днем всіх закоханих. Як виявилося, 14 лютого пара святкує дванадцяту річницю знайомства, але, через те, що чоловік вже майже рік знаходиться в зоні АТО, відсвяткувати її разом цього року подружжя не зможе.
"Мені в особисті повідомлення молода матуся написала зворушливу історію кохання всієї своєї родини. Вона розповіла, що її чоловік разом з товаришами по службі регулярно дивляться і "ТСН", і "Сніданок", і попросила їх привітати" - розповіла Марина Леончук.
Разом з Анатолієм Анатолічем Марина Леончук побажала бійцям сили і витримки: "Хлопці, тримайтеся, повертайтеся живими, ми всі за вас молимося і тримаємо кулачки! Перемоги Україні!".
Отримавши привітання, розчулені бійці разом із закоханою парою передали свою подяку та побажання миру.