Глядачі 1+1 оберуть найважливішу подію 2013 року

Глядачі 1+1 оберуть найважливішу подію 2013 року

1+1 пропонує глядачам обрати найпопулярніший сюжет 2013 року. Для цього 1+1 створив новий сайт 2013.tsn.ua на якому зібрав 100 найпопулярніших сюжетів ТСН за рік.

Поделиться:

1+1 пропонує глядачам обрати найпопулярніший сюжет 2013 року. Для цього 1+1 створив новий сайт 2013.tsn.ua на якому зібрав 100 найпопулярніших сюжетів ТСН за рік. Усі відео поділені на 8 категорій. Щоб переглянути їх, потрібно просто обрати зображення, яке вас зацікавило і натиснути на нього.

Організатори проекту пропонують пригадати всі найвагоміші події за рік в рубриках: здоров'я, політика, спорт, розваги, катастрофи, світ, Україна та Київ і обрати найважливішу на ваш погляд.

Голосувати можна за 1 відео в кожній рубриці, таким чином, обравши 8 найцікавіших. Для цього потрібно обрати сюжет, який вам сподобався більше від інших, і під плеєром під час його перегляду, натиснути кнопку "голосувати".

Голосування триває до 20 січня, вже того ж дня, ми підрахуємо ваші голоси і визначимо найважливішу подію року. Тож заходьте на новий сайт 2013.tsn.ua, переглядайте відео та обирайте свою новину, адже результат голосування залежить саме від вас!

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю