Канал "1+1" почав зйомки другого сезону проекту "Поверніть мені красу!"

Канал "1+1" почав зйомки другого сезону проекту "Поверніть мені красу!"

Дарувати героїням нове життя і виправляти вади зовнішності, як і раніше, буде команда порятунку, що складається зі справжніх професіоналів.

Поделиться:

Канал "1+1"  почав зйомки другого сезону проекту про неймовірні перетворення жінок "Поверніть мені красу!". Дарувати героїням нове життя і виправляти вади зовнішності, як і раніше, буде команда порятунку, що складається зі справжніх професіоналів своєї справи: одні з найкращих пластичних хірургів Європи Дмитро Слоссер і Ростислав Валіхновський, психолог Олена Любченко і дизайнер Андре Тан.

Успішні перевтілення героїнь першого сезону проекту так вразили глядачів, що на кастинг другого сезону було отримано в 5 разів більше анкет. Було багато претенденток на участь у програмі з проблемами, аналогічними проблемам героїнь першого сезону: це і відновлення форми носа після складних травм, як у Лариси Погорілої, і пластика грудей після онкооперацій, як у Олени Видріної, і реконструкція обличчя, спотвореного гемангіомою, як у Аліни Педько.

"Жінки, які втратили надію змінити свою скалічену через фізичні вади долю, зрозуміли, що в проекті "Поверніть мені красу" їм справді можуть допомогти й подарувати можливість почати нове життя. Також вони побачили, що українські хірурги - справжні професіонали, яким під силу операції будь-якої складності. Другий сезон "Поверніть мені красу!" для команди порятунку буде справжнім викликом, оскільки експертів чекають ще складніші випадки, і в кожному вони обіцяють героїням стовідсотковий результат", - кажуть продюсери" Sisters Production".

У другому сезоні проекту, крім унікальних операцій, глядачі стануть свідками всього процесу лікування героїнь, а також отримають цінні поради професійних лікарів різних напрямків. Фахівці розкажуть і покажуть, що може спричинити проблеми зі здоров'ям, розвіють міфи про причини різних захворювань, продемонструють новітні способи їх лікування і дадуть конкретні поради, як підтримувати свій організм в порядку.

"Життєві історії героїнь другого сезону вражають. На їхню долю випало стільки бід, випробувань – здавалося б, людина просто не може таке витримати! Психолога проекту чекає складна робота, і Олена Любченко сподівається, що спостерігаючи за її роботою з героїнями, глядачки зможуть глянути на свої проблеми з боку і дізнаються, як їх можна розв'язати", - розповідають продюсери "Sisters Production".

Проект "Поверніть мені красу!" створюється за італійським форматом "Bella Piu 'Di Prima", адаптованим під українського глядача. Виробництво проекту веде команда "Sisters Production".

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю