"Маленькі гіганти" зробили зворушливий подарунок Наді Дорофєєвій (ФОТО)

"Маленькі гіганти" зробили зворушливий подарунок Наді Дорофєєвій (ФОТО)

дівчинка подарувала наставниці чудовий малюнок

Поделиться:

Учасниця команди Наді Дорофєєвої з титулом "Людина року" в дитячому талант-шоу "Маленькі гіганти" перед першим баттлом подарувала своїй наставниці зворушливий подарунок.

7-річна Софія Аль-Хадіді, яка вразила всю країну своїм співом і грою на бандурі, вирішила підтримати свою команду напередодні першого баттла, намалювавши всіх її учасників. Дівчинка зворушливо зобразила своїх друзів Дарину Вовк, Сергія Місевру, Галю Дубок і наставницю Надю Дорофєєву в коронах на тлі веселки.

"Перед першим баттлом я дуже переживала і цілу ніч не спала. Але коли приїхала на знімальний майданчик і побачила своїх щасливих і впевнених у собі дітей, зрозуміла, що в команді більше за всіх переживаю я. А у Софії є такий секрет - вона за лаштунками не надто виявляє свої емоції. Але коли вона виходить на сцену, в ній вмикається артистка. Багато діток намагаються весь час бути веселими, а вона зберігає цю емоцію. Тому такий подарунок від неї для мене особливо цінний", - каже Надя.

До речі, Надя Дорофєєва зі своєю командою стали справжніми друзями, діти полюбили її з першої зустрічі за емоційність, товариськість і відкритість.

"З моєю командою неможливо було не подружитися!Малеча підкорила мене своєю сміливістю, добротою і щирістю. Ми створили загальний чат, в якому спілкуємося, ділимося враженнями. Мені здається, важливо спілкуватися з дітьми на одному рівні, не ставити перешкод "дорослий - дитина", тоді стосунки будуть теплими і довірливими", - розповідає зоряний наставник.

Нагадаємо, цієї неділі, 25 жовтня, о 21:00 на телеканалі "1+1" у проекті "Маленькі гіганти" розпочнеться абсолютно новий етап: команди зіркових наставників Наді Дорофєєвої, Насті Каменських і Володимира Горянського битимуться у баттлі за можливість далі продовжити участь в шоу. Цікаво, що Надя Дорофєєва в проекті ще і побореться з командою свого чоловіка Володимира Дантеса.

Рішення, яка команда покине шоу, приймуть зіркові судді шоу - Наталя Могилевська, Олена Шоптенко та Юрій Горбунов.