"Міняю жінку 6". Славське - Сімферополь
!["Міняю жінку 6". Славське - Сімферополь "Міняю жінку 6". Славське - Сімферополь](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Кожна сім'я прагне жити у злагоді й любові. Але, перш ніж навчитися любити ближнього, варто навчитися любити себе. Саме з такими думками дві українські родини відправилися на проект "Міняю жінку".
Кожна сім'я прагне жити у злагоді й любові. Але, перш ніж навчитися любити ближнього, варто навчитися любити себе. Саме з такими думками дві українські родини відправилися на проект "Міняю жінку". У Сімферополі живе сім'я підприємця і колишнього священнослужителя Миколи з дружиною Іриною, двома доньками та двома синами. У цій родині чоловік з дружиною - кращі друзі, всі завжди роблять разом і рішення приймаються на сімейній раді. Проект розглядають як хорошу вакцину від потенційних духовних і психологічний інфекцій. У Славському, Львівська область, родина теж немаленька: мама Марія - підприємець, тато Іван - господар будинку-готелю, ростять трьох дочок. Саме дочки були ініціаторами участі мами в проекті. Чому сімферопольський тато сниться львівської мамі і хто споїв маму Ірину в Шанхаї? Чий будинок перетворився на психологічний реабілітаційний центр, а чий - в салон краси? Про все це можна дізнатися вже у вівторок 16 жовтня.