Міняю жінку-7: Військова мама проти абсолютного патріархату в сім'ї . Хто кого?
![Міняю жінку-7: Військова мама проти абсолютного патріархату в сім'ї . Хто кого? Міняю жінку-7: Військова мама проти абсолютного патріархату в сім'ї . Хто кого?](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Чи миритиметься Христина з патріархальним порядком нової родини, і шкідливими звичками татка? І як на нові порядки реагуватиме Михайло дивіться в програмі "Міняю жінку-7" на 1+1.
Нові пригоди українських сімей у нових програмах "Міняю жінку-7" дивіться щовівторка о 22.10 на каналі 1+1.
Цього разу обмін жінками відбудеться між сім'єю Крига із Ужгорода, та сім'ю військових з Києва. Оксана та Михайло Крига разом ростять чотирьох діток. А столичне подружжя Христина й Антон виховує одного синочка. Чи миритиметься Христина з патріархальним порядком нової родини, і шкідливими звичками татка? І як на нові порядки реагуватиме Михайло дивіться в програмі "Міняю жінку-7" на 1+1.