Наташа Гордієнко стала телевізійною ведучою
![Наташа Гордієнко стала телевізійною ведучою Наташа Гордієнко стала телевізійною ведучою](https://images.1plus1.ua/uploads/000/000/002/6a64492f5f38ac64a9ad699897e2a2c0_width_655.png)
Тепер співачку можна побачити на каналах 1+1 та Musicbox.
Тепер співачку можна побачити на каналах 1+1 та Musicbox.
C 29 жовтня співачка щодня з'являється в ефірі спеціальної рубрики "Голос. Діти" ранкового шоу "Сніданок з 1+1". Артистка розповідає глядачам каналу про найцікавіші деталі шоу - про те, що зазвичай залишається за кадром, спілкується з учасниками, зірковими тренерами і гостями.
А вже в грудні Наташа Гордієнко стала обличчям музичного каналу Musicbox. Після тривалого кастингу дівчину вибрали серед безлічі претенденток ведучою щоденних музичних новин.
Наташа Гордієнко: Мене завжди тягнуло до експериментів у всьому - музиці, зовнішності. І досвід ведучої - це важливий і дуже цікавий експеримент, але все ж я ніколи не проміняю музику на телебачення.
Тепер робота в кадрі - нова складова мого життя, яка займає багато часу, думок і змушує вдосконалюватися. Робота непроста і перший млинець був справжньою грудкою :)). Але зараз виходить все краще і краще. Результатом задоволена. Впевнена, це дуже корисний для мене досвід.