"Океан Ельзи" презентував новий відеокліп та поділився рецептом щастя

"Океан Ельзи" презентував новий відеокліп та поділився рецептом щастя

Жанр відео можна визначити як поєднання двох форматів – короткометражного фільму та соціальної реклами.

Поделиться:

Жанр відео можна визначити як поєднання двох форматів – короткометражного фільму та соціальної реклами.

Загальна ідея кліпу народилася у тренера проекту "Голос країни" Святослава Вакарчука під час обговорення зйомок з Володимиром Шкляревським (режисер-оператор) та Віталієм Климовим (продюсер зйомок).

Святослав Вакарчук зазначає:

"Під час обговорення мені на думку спала така класична порівняльна картина між тим, як поводять себе люди старшого віку в Україні та люди такого ж віку в західному світі. У нас незалежно від соціального статусу, матеріального достатку, старші люди почуваються більш пригніченими, ніж на Заході, чи, наприклад, в Індії, де рівень життя подекуди значно нижчий, ніж у нас. Отже, справа не стільки і не тільки в добробуті, матеріальному забезпечені, а в більш відкритому, щирому ставленні до життя, а також у таких базових цінностях, як особиста внутрішня свобода і взаємоповага незалежно від віку, статусу та поглядів.

Цим нашим відео хотілось показати, що незалежно від того, як складаються обставини - у кожного особисто, у суспільстві в цілому, - є привід над чим задуматись, що згадати, проаналізувати та не має жодного приводу нічого не робити. Адже, на мою думку, щасливими стають ті, хто за жодних обставин не опускає руки".

Робота над драматургією, образами учасників кліпу, сюжетними лініями велася режисером-оператором Володимиром Шкляревським разом із продакшн-командою.

Зйомки проходили влітку 2015-го під Києвом. Всі запрошені актори дуже щиро і відверто поставились, насамперед, до самої ідеї і навіть божевільна спека не завадила в роботі. Хоча фізично і організаційно це було досить важко.
У зйомці масової фінальної сцени – концерт "Океану Ельзи", на якому зустрічаються одні з героїв кліпу після багатьох років розлуки - взяли участь фани групи.

Нагадаємо, що днями свій дебютний альбом презентувала підопічна Святослава Вакарчука Христина Соловій.