Ольга Фреймут прикрасила обкладинку журналу "Добрые советы"
![Ольга Фреймут прикрасила обкладинку журналу "Добрые советы" Ольга Фреймут прикрасила обкладинку журналу "Добрые советы"](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Телеведуча поділилася секретами жіночої мудрості та особистим досвідом втілення поставлених цілей
Ведуча програми "Інспектор Фреймут" на телеканалі "1+1" поділилася з читачами видання "Добрые советы" ексклюзивними подробицями залаштунків проекту, особистого життя та вихованням доньки Злати.
Ольга розповіла, зйомка якої програми була найбільш екстремальною у другому сезоні "Інспектор Фреймут" та на які несподівані експерименти доводиться йти, щоб розкрити всю правду про сферу обслуговування в Україні.
"Обожнюю свою роботу за те, що вона дозволяє показувати не бутафорію, а справжні пережиті емоції", - прокоментувала Ольга.
Також телеведуча поділилася секретами жіночої мудрості та особистим досвідом втілення поставлених цілей та реалізації мрій:
"Все, що я маю зараз, – мої втілені мрії. Раніше я любила лягти спати раніше, щоб годинку помріяти перед сном. Уявляла собі все, чого б хотіла досягти в житті. Спочатку виникало бажання, потім я думала, які кроки необхідно зробити для його реалізації. А потім я починала діяти, ніколи нічого не боялася".
Подробиці читайте в ексклюзивному інтерв'ю Ольги Фреймут у свіжому номері журналу "Добрые советы", який можна буде знайти у продажу протягом двох літніх місяців – липня і серпня.
Читай також: Ольга Фреймут зустрілася з "Супермамою".