Ольга Фреймут приміряла унікальний український костюм (ФОТО)
![Ольга Фреймут приміряла унікальний український костюм (ФОТО) Ольга Фреймут приміряла унікальний український костюм (ФОТО)](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Українські красуні знялися в патріотичному фотопроекті
Днями у Києві презентували проект "Щирі", присвячений колоритному українському костюму, пише viva.ua.
У спеціальній фотосесії для календаря на наступний рік взяли участь 15 вітчизняних зірок, зокрема акторка "Кварталу 95" Олена Кравець і телеведуча Ольга Фреймут.
Крім знаменитостей, у фотосесії взяли участь троє кошенят і одне ягня. До речі, із твариною-символом 2015-го у проекті постала саме головна українська інспекторка .
Проект "Щирі" відкрито з 18 грудня 2014 року по 19 січня 2015 за адресою Столичне шосе 101, ТЦ "Домосфера". Вартість великого календаря - 200 грн, маленького - 100 грн. Усі виручені кошти буде витрачено на допомогу пораненим солдатам. Виставка безплатна для відвідування.